Z nášho súkromia

Prečo vzniklo Zdravio?

„Nestravovala som sa vždy ukážkovo.“

Moje stravovanie nebolo vždy ukážkové, ale veľmi rada som skúšala nové chute a recepty. Asi pred desiatimi rokmi mi bolo kvôli rôznym zdravotným ťažkostiam doporučené vyhýbať sa najmä lepku, laktóze a množstvu potravín. Bol to skutočne nekonečný zoznam zakázaných potravín. A žalostne málo, čo áno. Dokonca ešte v tej dobe neboli také možnosti a výber potravín, aký máme na trhu dnes. Začala som viac zaujímať o svoje stravovanie. Vyskúšala som rôzne stravovacie prístupy a snažila sa nájsť to najlepšie pre svoje zdravie. Potraviny sme kupovali hlavne lokálne, sezónne a špeciálne potraviny pre celiatikov. Často u našich susedov v Rakúsku. Už vtedy som sa začala zahrávať s myšlienkou mať vlastný obchodík so všetkými zdravými dobrotami.

 

Zrodila sa myšlienka

Ako už samotný názov hovorí, Zdravio je obchodík so zdravými potravinami, ale aj doplnkami výživy, prevažne lokálnou prírodnou kozmetikou, ekologickou drogériou a aromaterapiou.

Nájdete tu množstvo kvalitných produktov, široký výber BIO, RAW a PALEO. Samozrejmosťou sú potraviny bez lepku, cukru a mlieka.

Ponuka je pravidelne rozširovaná o chutné a zdravé novinky. Všetky produkty „testujem“ na sebe a svojich najbližších.

Ochotne Vám poradím pri výbere a odpoviem na vaše otázky prostredníctvom mailovej adresy obchod@zdravio.sk

Obchodík po dohode ponúka možnosť osobného odberu v Piešťanoch, poprípade osobné doručenie v rámci častí: Lodenica, Hejnola, Floreát a sídlisko Juh.

 

Na Zdravio priatelia,

Obertová Mária
majiteľka obchodíku Zdravio